İzmir Karabağlar’da 2010 Yılında 2 kardeş olarak evde yapmaya başladığımız bu işe 3 dükkan ve 1 atölye olarak devam etmekteyiz. Edirne’ den Mersin’ e kadar servis yapıp müşterilerimizin ayağına kadar mal götürmekteyiz.İlk olarak nazar boncuklu anahtarlık ve bileklik le başladığımız bu işe hediyelik duvar süsleri ve makrome nazarlıklar ile devam etmekteyiz. Pazarlama yapmamızın dışında satmış olduğumuz ürünlerin %90 kendi imalatımız olup tasarımı firmamıza aittir.Firmamızın amacı en iyi ürünü en uygun fiyata üretip siz değerli müşterilerimizle buluşturmak.Gündemi yakından takip edip her geçen gün yenilenen ve değişen hediyelik eşya sektöründe firmamız başı çekmektedir. Gerek tasarımlarımızın çağ üstü oluşu gerek kullanmış olduğumuz malzeme ve işçilikte çok iddialı olup hiçbir zaman kaliteden ödün vermemek firmamızın kalitesini her sene arttırmıştır.
Yurt dışı 10 ülkeye yaptığımız ihracatlarımızda yurt içinde olduğu gibi aynı politikayı izleyip ülkemizi en iyi şekilde temsil edip müşteri portföyümüzü her geçen gün arttırmaktayız.
Üretimimiz polyester ve nazar boncuklu makrome nazarlıklar üzerinedir. Sıvı şekilde aldığımız polyesteri özel kalıplarda şekillendirip hediyelik olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu ürünler masaüstü biblolar, duvar süsleri, deniz kabuklu sarkaçlar ve rüzgar çanlarıdır.
Ürünlerimizi pazarladığımız bir çok sahil kesimi ve yerli piyasadaki müşterilerimizin dışında çalışmış olduğumuz bir çok kurumsal mağaza ile büyüterek Pazar hacmini % 100 büyütüp her kesime ulaşma planımız günden güne artmaktadır.
İzmir Karabağlar’da bulunan mağazamıza siz değerli müşterilerimizi bekleriz.